Emekli maaş kesintisi sorgulama

Sgk emekli maaşı kesinti / kesintisi sorgulama öğrenme hakkında bilgiler

Emekli olan babamın aynı zamanda adına bir işyeri vardı ve biz bunu birbuçuk yıl kadar önce kapattık. Neyse bir kaç ay önce babam emekli maaşını almaya gittiğinde adama 150 tl ödemişler hadi git demişler. Yahu adam doğru düzgün okuması yok yazması yok ve yaşlı hiç biri açıklama yapmamış. Öncelikle maaşından kesinti yapılan değerli emektar ağabeylerim e devlet şifresialacaksınız. He oğlum bu şifreyi nasıl alabilirim diyorsan amcacım babacım PTT ye gideceksin kimliğini vereceksin e devlet şifresi istiyorum evladım diyeceksin sana anında verecekler amcacım. Bu arada teyzelerim de var  onlarada hitap etmiş olayım bari.

Sonra amcacım teyzecim şifreyi evladına torununa komşuna götüreceksin onlar hemen aşağıda bulunan sayfaya girecekler şifrenle giriş yapacaklar.

EMEKLİ KESİNTİMİ ÖĞRENME LİNKİ >>>> TIKLAYINIZ

Aşağıda resimde sizlere ne yapacağınızı resimde yeşil alanla gösteriyorum. Buradaki e-devlet şifresi yazan bölüme tıklayacaksınız. E devletşifrenizle giriş yaptıysanız linki aramayın aşağıdaki linke bakın ( tabiki e devlet ile giriş yaptıktan sonra aşağıdaki linke bakın )

EMEKLİ AYLIK KESİNTİSİ LİNKİ>>>>>>>TIKLAYIN

kesinti-sorgulamasi

Yukarıdaişaretlediğim yeşil alana ptt müdürlüğünden aldığınız e devlet şifresini girip gönder diyeceksiniz.

 

edevlet

Önünüze bir ekran gelcek sizler şifrelerinizi girdikten sonra  buradan ise kesinti sorgulama seçeneğine tıklayın artık siz 4A 4B 4C hangisi iseniz yapılan kesintileri şıkır şıkır öğrenebileceksiniz. Sorusu olan varsa yazsın bana lütfen.

Bir önceki yazımız olan Emekli aylık bilgisi sorgulama başlıklı makalemizde 4a emekli aylık bilgisi, emekli aylık bilgisi ve emekli aylık bilgisi görüntüleme hakkında bilgiler verilmektedir.

Emeklilik Hesaplama Aramaları:

yhs-ddc_bd,EMEKLÌ MAAŞ KESÌNTÌSÌ,emekli maaş kesintisi Sorgulama,emekli maaşı kesintisi sorgulama,maaş kesintisi,emekli maaşı kesinti sorgulama,www kep gov tr emekli maaşı kesintileri sorgulama,sgk emekli maaş kesintisi,memur emekli maaşımdan yapılan kesintiler,net emekli maa sorgulama sgk emekli maa sorgulama ifresiz emekli maa sorgulamak,
Emekli maaş kesintisi sorgulama makalesi Ana Sayfa, Emekli Maaşı kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Emekli maaş kesintisi sorgulama” için 2 yorum

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.