Emekli aylık bilgisi sorgulama

Emekli aylık bilgisi sorgulama, ne kadar emekli maaşı alıyorum, aldığım maaşının ne kadar olduğunu nereden görebiliyorum sorularınıza net cevaplar

Aldığınız emekli maaşlarının ne kadar olduğu kaçın kaçından ne zaman emekli olduğunuz ve hangi bankadan paralarınızı aldığınızı görmenin tabiki bir yolu var arkadaşlarım. Bu yol daha önceden sgk sitesi üzerinden yapılıyordu. Çok fazla güvenlik zaafı olan bu sistem geliştirilerek daha profesyönel ve sorunsuz kullanılabilecek olan e devlet sistemine giriş yaparak görebiliyorsunuz. Biz babamınız e devlet şifreleri bilgileri ile ne kadar maaş aldığı hususunu sizlere sorguluyoruz.

Öncelikle kesinlikle başka sitelere e devlet şifrelerinizin bilgilerini vermeyiniz, verin sizin yerinize sorgulayalım diyen hiç kimseye ama hiç bir kişiye itibar göstermeyiniz. Sitemizede gönderim yapmayın yorumlarınızla bilgilerinizi lütfen göndermeyin arkadaşlarım. 4 tl karşılığında e devlet şifresini alarak e devlet sistemine giriş yapacaksınız. Bu arada sistem giriş şifresi olanlar e devlete giriş yaptıktan sonra sağ üst alandan emekli aylık bilgisi yazabilirsiniz. 

Daha sonra aşağıda resimde görünen şekilde emekli aylık bilgilerinizin net olarak tüm çıktılarını görebilir ve alabilirsiniz. Bu emeklilik aylık maaş bilgisi sorgulama hususunda bizlere yöneltmek istediğiniz her türlü soruyu iletiniz cevaplar verelim sizlere.

Yukarıdaki resimde net olarak alınan maaş, emekliliğe başlangıç tarihi, parayı hangi bankadan aldığınız toplam kaç günden sigortalı olduğunuz ve net maaşlarınız kesinti tutarları vs alayını görebilirsiniz. Konumuz hakkında lütfen bizlere geri dönüş sağlayın. Anlatımımız gerçekten hoşunuza gittiyse lütfen gerekli sosyal platformlarda paylaşın ve tavsiye edin. 

EMEKLİ HESAPLAMA

 

Değerli emeklihesaplama.com kullanıcıları, Sizler aşağıda yer alan hesaplamalar yardımı ile emekliliklerinizi otomatik olarak sitemiz üzerinden online şekilde hesaplayabilirsiniz.

NE ZAMAN EMEKLİ OLABİLİRİM

BAĞ-KUR EMEKLİLİK HESAPLAMA

4500 PRİM GÜNÜYLE NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM

3600 PRİM GÜNÜ İLE EMEKLİLİK HESAPLAMA

MEMURUM NE ZAMAN EMEKLİ OLURUM HESAPLAMAYorum Gönder

  1. Emekli aylık bilgisi | Linkyaz.com | sen linkyaz biz reklamını yapalım diyor ki:

    […] Devamı: Emekli aylık bilgisi […]